Hotel TRASALIS - Trakai Resort & SPA *** w Trokach

troki
„TRASALIS - Trakai Resort & SPA“ - w Trokach, to trzygwiazdkowy hotel i restauracje, nowoczesne, przestrzenne sale konferencyjne i imprezowe są wspaniale przystosowane do Państwa imprez biznesowych, konferencji, warsztatów, imprez korporacyjnych i rodzinnych – bankietów, furszetów, biesiad, dla gości i turystów przybywających na Litwę.

Czytaj więcej...

Hotel EUROPA CITY *** w Wilnie

troki
Hotel EUROPA CIT VINIUS *** - jest to nowoczesny hotel trzygwiazdkowy, który znajduje się w samym centrum Wilna tuż przy prospekcie Gedymina.

Czytaj więcej...

DWOREK TATARYSZKI

troki

Dworek TATARYSZKI położony jest w lasku nad brzegiem jeziora Galve w Trokach, niedaleko od Pałacu Tyszkiewiczów i parku pałacowego na byłych ziemiach tatarskich. Z plaży znajdującej się na terenie dworku rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na jezioro i wyspę, na której stoi zamek. Leśne zacisze pełne spokoju i urokliwych miejsc jest doskonałe, by miło spędzić czas z dala od zgiełku miast. Jest to turystyczne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury. Bogactwo przyrody sprawia, że jest to tajemniczy, urokliwy zakątek pełny niezliczonych możliwości.

Czytaj więcej...

Litwa posiada bardzo bogatą ofertę dla spotkań biznesowych.  Oferujemy Państwu cały wachlarz obiektów konferencyjnych od nowoczesnych hoteli w centrum Wilna przez obiekty z zapleczem SPA oraz aquaparkami po bardzo kameralne w zabytkowych dworkach nad jeziorem. Nasze obiekty oferują sale konferencyjne od małych  po wielkie mogące pomieścić nawet 1500 osób.