DWOREK TATARYSZKI

  • imgp2505
  • DSC_8740
  • dscf0002
  • DSC_8735

Dworek położony jest w lasku nad brzegiem jeziora Galve, niedaleko od Pałacu Tyszkiewiczów i parku pałacowego na byłych ziemiach tatarskich. Z plaży znajdującej się na terenie dworku rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na jezioro i wyspę, na której stoi zamek. Leśne zacisze pełne spokoju i urokliwych miejsc jest doskonałe, by miło spędzić czas z dala od zgiełku miast. Jest to turystyczne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury. Bogactwo przyrody sprawia, że jest to tajemniczy, urokliwy zakątek pełny niezliczonych możliwości.

Sala konferencyjna:

Sala konferencyjna znajduje się w budynku dworu, który został przebudowany i stara się zachować oryginalny styl, charakterystyczny dla regionu Trockiego. Narada w tej sali konferencyjnej na pewno zapadnie w pamięci każdego odwiedzającego to miejsce. Trzaski drewna w kominku, widok na wyspę zamkową w tle stworzy odpowiednią atmosferę harmonijnej i owocnej pracy podczas seminariów i szkoleń. W przerwach można odpocząć w sąsiednim pokoju kawowym lub wyjść na taras, aby cieszyć się pięknym widokiem.

Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne.

Dworek oferuje:

200 miejsc kempingowych, 20 pokoi z łazienkami w przytulnych domkach ogrzewanych kominkami, pokoje w dworku i oficynie. Wszystkie pokoje wyróżniają się bogato wyposażonym, ciepłym i wyszukanym wnętrzem, każdy z nich urządzony jest w ciekawym stylu. Przy każdym z domków znajduje się grill. Do dyspozycji mieszkańców dworku i oficyny udostępnione są bary w piwnicach utrzymane w dawnym stylu o miłej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Dworek oferuje dodatkowe atrakcje takie jak sauna rosyjska, sauna japońska i jacuzzi oraz ruską banię dla 15 osób. Aby urozmaicić czas pobytu. do dyspozycji goście mają boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę plażową, paintball, podświetlaną zjeżdżalnię wodną do jeziora. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Dworek jest idealnym miejscem na odpoczynek dla ludzi w różnym wieku i o różnych upodobaniach. Oferta dworku sprzyja wyjazdom rodzinnym. Leśny, urokliwy krajobraz zachęca do spacerów i wędrówek krajoznawczych wzdłuż brzegu jeziora.

.