Error: JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62

Przepis na CZENAKI

Przepis:

Po upieczeniu przekładamy porcje na talerze, na wierzch układamy po 3-4 łyżki śmietany i pokrojonych w kostkę ogórków. Przykrywamy folia aluminiowa i pieczemy w piekarniku nagrzanym do 200st C około 1.5godz, mieszając wszystko co 30 minut. Wykładamy jedna trzecia warzyw do brytfanki. Na wierzch kładziemy warstwę wcześniej przyprawionego mięsa, następnie warzywa, warstwę mięsa i ostania warstwę warzyw. Wszystko mieszamy w jednej misce, doprawiamy wegetą, pieprzem i dodajemy troszkę oleju. Kapustę szatkujemy, ziemniaki obieramy i kroimy na 0.5 cm kostkę, pietruszkę, seler i marchew w piórka, por na plasterki.

 

SMACZNEGO!!!

 

POLECAMY NASZE WYCIECZKI (kliknij zdjęcie aby otworzyć ofertę)
Ryga-Sztokholm-Turku-Helsinki-Tallin 6 dni

Tallin
Opis wycieczki
Nowość!!! Wycieczka łącząca wyjazd autokarem i przeprawy promami. Podczas objazdu Krajów Bałtyckich zwiedzą Państwo 4 stolice: Rygę, Sztokholm, Tallin, Helsinki. Dzięki nocnym przeprawom promami nie tracimy czasu na przejazdy. Podczas rejsów oferujemy kolacje w formie "bufetu all inclusive".  

Bałtycka przygoda 9 dni

Tallin
Opis wycieczki
Wycieczka, objazdowa po Krajach Bałtyckich, podczas której zobaczą Państwo aż 5 stolic: Rygę, Sztokholm, Helsinki, Tallin, Wilno. Dużą atrakcją są rejsy promem, podczas których odbędzie się kolacja w formie "bufetu all inclusive".   

Kaziuki w Wilnie 3dni

Troki
Opis wycieczki

Kaziuki to święto Wilna, największe tego typu wydarzenie na Litwie i jednocześnie najstarszy jarmark w tej części Europy. To również symboliczne pożegnaniem z zimą. Ich tradycja sięga XVII wieku. Zapraszamy na wycieczkę do Wilna podczas tego niesamowitego wydażenia.

Hotel Grata*** 15 min. od starówki.

Basen i sauna w cenie!

 

Wycieczka do Wilna z całej Polski 3dni

Troki
Opie wycieczki

Polecamy Państwu wycieczkę na 3 dni Kowno-Wilno-Troki, która w latach poprzednich była potwierdzona w 100% terminów. Jest to najkrótsza wycieczka, na którą wystarczy wziąć tylko jeden dzień urlopu. Podczas pobytu na Litwie poznamy najciekawsze zabytki miast, zjemy trochę litewskich potraw (cepeliny, bliny, chłodnik, kwas), poznamy kulturę karaimów w Trokach i spróbujemy ich kuchni a w szczególności specjalności KIBINÓW.