TERMINY WYCIECZEK NA LITWĘ I DO KRAJÓW BAŁTYCKICH

  • DSC_8269
  • IMG_6643
  • DSC_5796
  • IMG_6310

          Na tej stronie prezentujemy wycieczki do Wilna, Rygi, Tallina, Helsinek, Sankt Petersburga dla turystów indywidualnych z wyznaczonymi datami i terminami wyjazdów. Polecamy sprawdzone programy od weekendowych do samych stolic po dłuższe objazdowe. Mamy szeroką siatkę miast wyjazdowych za niewielką dopłatą można wyjechać z nami praktycznie z całej Polski. Głównymi miastami wyjazdowymi są: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Poznań, Łódź, Olsztyn, Augustów, Suwałki i wiele innych na trasie.

Wycieczka do Wilna z całej Polski 3 dni

         Szczególnie polecamy wycieczkę na 3 dni Kowno-Wilno-Troki, która w latach poprzednich była potwierdzona w 100% terminów. Jest to najkrótsza wycieczka, na którą wystarczy wziąć tylko jeden dzień urlopu. Podczas pobytu na Litwie poznamy najciekawsze zabytki miast, zjemy trochę litewskich potraw (cepeliny, bliny, chłodnik, kwas), poznamy kulturę karaimów w Trokach i spróbujemy ich kuchni a w szczególności specjalności KIBINÓW.

Wycieczka na Litwę z całej Polski 4 dni

          Dla osób chcących poznać dogłębniej Litwę i dysponujących trochę dłuższym urlopem polecamy wycieczkę na 4 dni tak zwany "Litewski Klasyk", którego trasa przebiega przez Kowno-Wilno-Troki-Druskienniki. Wycieczka stwarza doskonałą okazję aby poznać zarówno zabytki w Kownie, Wilnie i Trokach jak i rozkoszować się kuchnią litewską i zrelaksować się w Druskiennikach w aquaparku lub podczas rejsu po Niemnie.

Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia z całej Polski 6 dni

          Mamy też propozycję wycieczki objazdowej po Krajach Bałtyckich. Podczas 5 dni poznamy głównie stolice Litwy, Łotwy, Estonii i Finlandii. Mała ale urocza starówka Rygi, wpisana na listę UNESCO, w stylu secesyjnym na pewno zauroczy każdego. Starówka Tallina położona na wzgórzu z tarasami widokowymi i wąskimi, uroczymi uliczkami. Helsinki, nowoczesne miasto w stylu skandynawskim. Wilno z rozległą starówką i wieloma akcentami polskości. 

Sankt Petersburg 8dni/5nocy w Petersburgu

          Ostatnią propozycją są wycieczki do Petersburga, których trasa przebiega przez Kraje Bałtyckie. To już wyprawa przynajmniej na tydzień pełna atrakcji historycznych, kulturowych i kulinarnych, które zafunduje nam nawet aż pięć krajów.

Zachęcamy do rezerwacji wycieczek poniżej!!!

Ryga-Sztokholm-Turku-Helsinki-Tallin 6 dni

Tallin
Opis wycieczki
Nowość!!! Wycieczka łącząca wyjazd autokarem i przeprawy promami. Podczas objazdu Krajów Bałtyckich zwiedzą Państwo 4 stolice: Rygę, Sztokholm, Tallin, Helsinki. Dzięki nocnym przeprawom promami nie tracimy czasu na przejazdy. Podczas rejsów oferujemy kolacje w formie "bufetu all inclusive".  

Program i terminy wycieczki Bałtyckim Szlakiem >>>

Bałtycka przygoda 9 dni

Tallin
Opis wycieczki
Wycieczka, objazdowa po Krajach Bałtyckich, podczas której zobaczą Państwo aż 5 stolic: Rygę, Sztokholm, Helsinki, Tallin, Wilno. Dużą atrakcją są rejsy promem, podczas których odbędzie się kolacja w formie "bufetu all inclusive".   

Program i terminy wycieczki Bałtyckim Szlakiem >>>

Kaziuki w Wilnie 3dni

Troki
Opis wycieczki

Kaziuki to święto Wilna, największe tego typu wydarzenie na Litwie i jednocześnie najstarszy jarmark w tej części Europy. To również symboliczne pożegnaniem z zimą. Ich tradycja sięga XVII wieku. Zapraszamy na wycieczkę do Wilna podczas tego niesamowitego wydażenia.

Hotel Grata*** 15 min. od starówki.

Basen i sauna w cenie!

 

Program i terminy wycieczki do Wilna na Kaziuki >>>

Wycieczka do Wilna z całej Polski 3dni

Troki
Opie wycieczki

Polecamy Państwu wycieczkę na 3 dni Kowno-Wilno-Troki, która w latach poprzednich była potwierdzona w 100% terminów. Jest to najkrótsza wycieczka, na którą wystarczy wziąć tylko jeden dzień urlopu. Podczas pobytu na Litwie poznamy najciekawsze zabytki miast, zjemy trochę litewskich potraw (cepeliny, bliny, chłodnik, kwas), poznamy kulturę karaimów w Trokach i spróbujemy ich kuchni a w szczególności specjalności KIBINÓW.

 

Program i terminy wycieczki do Wilna >>>

Wycieczka na Litwę z całej Polski 4 dni

Litwa
Opis wycieczki

Zapraszamy na tak zwany litewski klasyk. Podczas czterech dni zobaczycie Państwo najpopularniejsze miejsca na Litwie. Kowno - najbardziej litewskie miast, Wilno - urocza stolica, Troki z zamkiem na wyspie oraz Druskienniki - kurort z niezwykłą bazą rekreacyjną.

 

 
 
 
 
 

Program i terminy wycieczki na Litwę >>>

Grodno-Druskienniki-Wilno-Troki 4dni (bez wizy)

Troki
Opis wycieczki

Wycieczka łącząca dwa kraje Litwę i Białoruś. Grodno na Białorusi zwiedzamy bez wizy.

 

 

 

 

 
   

Program i terminy wycieczki do na Litwę i Białoruś >>>

Ryga-Tallin-Helsinki samolotem 5 dni

Tallin
Opis wycieczki
Przedstawiamy Państwu propozycję wycieczki lotniczej po Krajach Bałtyckich. Podczas 5 dni poznamy głównie stolice Łotwy, Estonii i Finlandii. Mała ale urocza starówka Rygi, wpisana na listę UNESCO, w stylu secesyjnym na pewno zauroczy każdego. Starówka Tallina położona na wzgórzu z tarasami widokowymi i wąskimi, uroczymi uliczkami. Helsinki, nowoczesne miasto w stylu skandynawskim. W ramach relaks jeden dzień przeznaczony jest na Park Narodowy Rzeki Gaui i relaks nad morzem.
 

Program i terminy wycieczki Bałtyckim Szlakiem >>>

Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia z całej Polski 8 dni

Tallin
Opis wycieczki
Wycieczka, która była hitem ostatnich dwóch sezonów. Podczas objazdu Krajów Bałtyckich zwiedzą Państwo 4 stolice: Rygę, Tallin, Helsinki i Wilno. Nie zabraknie też mniej znanych zakątków m.in.: Pałac w Rundale, Park Narodowy Rzeki Gaui, Park Narodowy Mierzei Kurońskiej z pięknymi wydmami. Dużą atrakcją jest rejs promem do Helsinek, podczas którego odbędzie się kolacja w formie "bufetu all inclusive".  

Program i terminy wycieczki Bałtyckim Szlakiem >>>