Fakultatywne wycieczki po Wilnie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalne programy dla osób chcących poznać Wilno inaczej. Tylko u nas możecie Państwo wykupić wycieczkę fakultatywną. Proponujemy różne programy rozrywkowe, romantyczne, poznawcze. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje:

"PIWNY SZLAK WILNA", "NOC Z WILEŃSKIMI UPIORAMI", "PANORAMY WILNA", "WSZYSCY ŚWIĘCI WILNA"

Czytaj więcej...

Wycieczki, podróże to nie tylko zwiedzanie zabytków, wybierając się z grupą przyjaciół, towarzystwem z firmy ważne jest też żeby zrelaksować się, zabawić, poznać kulturę i kulinaria kraju do którego jedziemy.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu możliwości poszerzenia tradycyjnych programów zwiedzania. Proponujemy różne opcje, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:

  • degustacje regionalnych potraw
  • wieczorki folklorystyczne
  • imprezy w stylu średniowiecznym na zamku Trockim
  • rejsy statkiem
  • aquaparki
  • zwiedzanie Wilna rowerem??? Dlaczego nie...
  • imprezy w sowieckim bunkrze (reżyserowana impreza w stylu KGB)
  • parki linowe, paint ball itp.
  • wieczorne wyjście do filharmonii

Park przygód ONE

druskiennikiPark Przygody „ONE", ulokowany nad rzeką Niemen, w malowniczej miejscowości Druskienniki, zaprasza wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku i wartościowego spędzania czasu na łonie przyrody. Ogólna powierzchnia parku wynosi 3 hektary. Pośród drzew poprowadzono dziewięć tras, na których czeka na Was ponad 130 różnego rodzaju zadań i 30 zjeżdżalni zapewniających wiele adrenaliny.

Czytaj więcej...

Rejs statkiem po Niemnie do Liszkowa (Liskiava)

rejs statkiem druskienniki


Czas trwania - 3,15 godz. (droga do Liszkowa - 40 min, wycieczka po Liszkowie - 1,35 godz., powrót Niemnem - 1 godz.).

Wypływamy codziennie o 14.30. Dzień wolny - poniedziałek.

Liszków usytuowany jest na lewym brzegu Niemna, 8 km na północny wschód od miasta Druskienniki.

Czytaj więcej...

Aquapark w Druskiennikach

aquapark druskiennikiROZRYWKI WODNE - DLA AMATORÓW MOCNYCH WRAŻEŃ

Jeśli umiecie Panstwo dobrze pływać i uwielbiają nurkowanie, polecamy zjeżdżalnię SUKURIS. Proszę sobie wyobrazić, że jesteście w stanie nieważkości i lecicie z ogromną prędkością, nie czując nawet masy ciała… Nagle wpadacie do wielkiej, zamkniętej piłki, w której przyspieszenie wciąż maleje i maleje – aż wpadacie do basenu. Prawdziwe orzeźwienie dla ciała i duszy! Zjeżdżania jest długa na 40 metrów, kąt zjeżdżania – 28 stopni, głebokość – 1,9 metra.

Czytaj więcej...

Troki - raj dla relaksu i podniebienia

troki  Troki są popularnym miejscem wypoczynku. Można tu nie tylko zwiedzić zamek, ale i wykąpać się, popływać łódką bądź jachtem.

Dla turystów przygotowaliśmy specjalne produkty pozwalające w przyjemny sposób poznać zabytki tego miasteczka oraz kulturę Karaimów, Litwinów czy Tatarów.

Czytaj więcej...

Soviet Bunker

wilnoNiedaleko Wilna, w lesie pod ziemią przeniesiesz się do ZSRR. Tu masz możliwość na dwie godziny cofnąć się w przeszłość i stać się obywatelem państwa totalitarnego.

Na przybyszy czekają strażnicy z psami. Po rozstaniu się ze swoimi rzeczami, telefonami, aparatami, portfelami, ubrany w rosyjskie waciaki, przeżyjesz pełne napięcia i socjologicznych absurdów życie obywatela ZSRR. Poprowadzą Cię krętymi korytarzami, zobaczysz audycje telewizyjne i sklepy z 1984 roku, przesłucha Cię KGB, nauczysz się hymnu ZSRR i przejdziesz szybki kurs nakładania maski gazowej. Nie ominie Cię też potańcówka w rytmie sowieckich pieśni oraz posiłek w stylu sowieckim z kieliszkiem rosyjskiej wódki. Niedaleko Wilna, w lesie na 2 hektarach powierzchni z dala od ludzi znajduje się dwupiętrowy tajny podziemny bunkier o powierzchni 3 000 m2. Zbudowano go z rozkazu Moskwy jako alternatywna stacja telewizyjna na wypadek wojny atomowej z zachodnimi krajami.

Czytaj więcej...

Wieża telewizyjna

tvPodczas wycieczki do Wilna można zwiedzić najwyższy budynek w mieście, którym jest wieża telewizyjna; ma 326,5 m wysokości, a znajdująca się na wysokości 165 metrów restauracja jest najwyżej położonym ogólnodostępnym punktem widokowym. Stoliki umieszczono przy oknach na obrotowej platformie, która w ciągu godziny wykonuje pełen obrót wokół własnej osi, dzięki czemu można z lotu ptaka zobaczyć panoramę całego miasta.

Czytaj więcej...